12 romantycznych kurortów i hoteli dla nowożeńców w Wirginii

Nie ma jednego sposobu na miesiąc miodowy – a to jest szczególnie prawdziwe, jeśli bierzesz pod uwagę Wirginię jako cel podróży. Od spokojnych nadmorskich kurortów po urocze południowe miasteczka i rustykalne górskie przygody, stan ten ma opcje dla każdego, a wszystkie one mają w sobie odrobinę romantyzmu. 

„Nasz slogan to 'Virginia jest dla zakochanych’, mówi Andrew Cothern z Virginia Tourism Corporation. „Chodzi nam o robienie tego, co kochasz, z ludźmi, których kochasz”.

W stanie Stare Dominium może to oznaczać odkrywanie winiarni w Charlottesville, długą, malowniczą przejażdżkę przez Shenandoah lub posiłek w restauracji z oceną Michelin w uroczym, wiejskim miasteczku. Jeśli to wszystko zaczyna brzmieć jak idealna pożywka dla poślubnego wypadu, przeczytaj dalej, co warto wiedzieć planując miesiąc miodowy w Wirginii, w tym miejsca na każdą porę roku, najbardziej romantyczne kurorty i hotele oraz czego możesz się spodziewać, aby wydać. 

Koszt miesiąca miodowego w Wirginii 

Koszt miesiąca miodowego w Wirginii może się znacznie różnić w zależności od tego, gdzie zdecydujesz się iść, co zdecydujesz się zrobić, i jak długo zdecydujesz się zostać. Zdalne domki mogą działać tak mało jak 60 dolarów za noc, podczas gdy apartamenty w wysokiej klasy luksusowych kurortów, takich jak Primland może zakończyć się na ponad 3000 dolarów za noc. Wirginia nie ma ogólnostanowego podatku od zakwaterowania, ale będzie podatek od sprzedaży w wysokości 4,3% od każdego zakwaterowania, wraz z wszelkimi lokalnymi opłatami miejskimi lub powiatowymi.

Unikalne atrakcje Wirginii 

Położona w połowie drogi między Nowym Jorkiem a Florydą, Wirginia jest domem dla 39 parków stanowych, 22 parków narodowych i ponad 300 winiarni. Dodatkowe miejsca warte odwiedzenia podczas miesiąca miodowego w tym stanie to:

Assateague Island National Seashore: Assateague jest technicznie podzielona pomiędzy Maryland i Virginię, ale część Virginii jest domem dla Chincoteague National Wildlife Refuge, gdzie piękne dzikie konie chodzą swobodnie po niezagospodarowanych plażach. 
Park Narodowy Shenandoah: Największy park narodowy w stanie jest znany na całym świecie z niesamowitych jesiennych liści. Przejedź przez niego Skyline Drive, 105-milową drogą, która biegnie wzdłuż szczytu Blue Ridge Mountains.
Bristol: Fani muzyki country będą chcieli udać się do tego małego miasta, które jest podzielone na pół przez granicę Virginia/Tennessee i jest znane jako miejsce narodzin muzyki country – i ma muzeum, aby to udowodnić.
Virginia Creeper Trail: Wezwanie dla wszystkich poszukiwaczy przygód! Ten 34-milowy szlak rowerowy biegnie przez przepiękną zieleń i małe miasteczka tuż nad granicą Wirginii i Karoliny Północnej. 
Pomysły na miesiąc miodowy w Wirginii według pór roku
Zima 

Zanurz się w śniegu! Ośrodki narciarskie w Dolinie Shenandoah, takie jak Wintergreen i Massanutten są świetnym miejscem na jazdę na nartach, tubing lub po prostu przytulanie się w domku z parującym kubkiem gorącego kakao.

Wiosna 

Północna Wirginia i sąsiednie D.C. są bardzo atrakcyjnymi miejscami na Instagramie na wiosnę, dzięki dziesiątkom drzew kwitnących wiśni, które osiągają szczyt rozkwitu w okolicach kwietnia. „W całym stanie jest też wiele ogrodów botanicznych” – mówi Cothern. Kilka ulubionych: Lewis Ginter Botanical Garden poza Richmond i Norfolk Botanical Garden na wybrzeżu. 

Podczas gdy oficjalny Festiwal Kwitnącej Wiśni odbywa się w stolicy kraju, miasto Winchester w Wirginii również organizuje swój własny festiwal, który jest znacznie mniej zatłoczony.

Lato 

Od spokojnych wód zatoki Chesapeake Bay do bardziej tradycyjnych wypadów nad ocean w Virginia Beach, jest wiele sposobów, aby cieszyć się wybrzeżem Wirginii latem. Kochasz świeże owoce morza? W Northern Neck, ostrygi są szczególnie atrakcyjne. „Jest wiele firm, które zabiorą cię na wodę, pozwolą ci łowić ostrygi i przeżyjesz to wszystko” – mówi Cothern.

Jesień 

W górach Blue Ridge w Wirginii, na falistych wzgórzach regionu Piedmont i oczywiście w Shenandoah Valley, znajdziesz oszałamiające liście na każdym kroku jesienią. Warto wybrać się do winiarni Early Mountain, Bluemont i Gray Ghost – pamiętaj, aby zaplanować DD!  

Przed Wami 14 najbardziej romantycznych hoteli i kurortów na miesiąc miodowy w Wirginii. 

Obecny wybuch epidemii koronawirusa (COVID-19) został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za pandemię. Ponieważ sytuacja pozostaje płynna, będziemy dzielić się wskazówkami i historiami od ekspertów z branży, aby dać Ci aktualną poradę i pomóc Ci poruszać się po planowaniu ślubu już dziś. Aby uzyskać najbardziej aktualne wytyczne i najnowsze informacje na temat ograniczeń i wymagań dotyczących podróży, sprawdź strony CDC i Departamentu Stanu USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *