15 Gorgeous Mother of the Bride Dresses for Every Style and Season

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych z wybranych przez nas linków.

Jako matka panny młodej, Twoja rola wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Prawdopodobnie jesteś u boku panny młodej, pomagając, planując i pożyczając nieocenione rady po drodze. Tak więc, jeśli chodzi o zabezpieczenie idealne matki panny młodej sukienki, zasługujesz na znalezienie jednego, który naprawdę obchodzi cię i twój osobisty styl.

Podczas gdy Twój wygląd powinien uzupełniać paletę kolorów ślubnych, sezon i miejsce, dzisiejsza matka panny młodej (i matka pana młodego!) nie powinna czuć się ograniczona do tradycyjnego stroju. W rzeczywistości, matka panny młodej etykieta sukienka zmieniła się na przestrzeni lat, oferując matkom możliwość podkreślenia ich osobistego stylu i zabawy z ich wyglądem. Uwielbiasz błyskotki i skomplikowane zdobienia? Masz do wyboru nieskończoną ilość opcji! Pożądasz krótszych linii? Mamy dla Ciebie propozycję! Szukasz dekoltów w stylu off-the-shoulder lub długich rękawów? To też mamy! Bez względu na to, jaki jest Twój styl, na pewno znajdziesz sukienkę, w której poczujesz się pięknie i pewnie w wielkim dniu swojej córki.

Przeczytaj dalej, aby poznać najlepsze sukienki dla matki panny młodej na każdą porę roku, typ ciała i budżet.

Czego szukać w stroju matki panny młodej

Zakupy dla matki panny młodej strój jest ekscytujące, ale może to być również przytłaczające w tym samym czasie. Jeśli nie wiesz od czego zacząć lub masz problem z zawężeniem opcji, zawsze warto spojrzeć na miejsce ślubu, paletę kolorów i dress code w poszukiwaniu inspiracji i kierunku. Na przykład, suknie o długości podłogi w odcieniach klejnotów są zawsze odpowiednie na formalne jesienne i zimowe wesela, podczas gdy krótsze sukienki z lekkiej koronki lub delikatnych pasteli są bardziej odpowiednie na swobodne wiosenne i letnie wesela. Następnie zastanów się, jakie sylwetki najlepiej pasują do Twojego typu ciała i jakie cechy chciałabyś podkreślić. Pamiętaj, że wiele stron internetowych pozwala na filtrowanie sukienek według koloru, sylwetki, długości i dekoltu.

FAQ

Aby być po bezpiecznej stronie, sugerujemy, aby rozpocząć zakupy dla swojej sukni sześć miesięcy przed ślubem, aby pozwolić na opóźnienia w wysyłce lub zmiany. Jeśli jesteś w szczypcie, wiele stron e-commerce, takich jak Net-a-Porter lub Nordstrom oferuje szybką wysyłkę.

Podczas zakupów dla matki panny młodej strój, należy wziąć pod uwagę, dress code, sezon i miejsce ślubu. I chociaż strój powinien być zawsze odpowiedni do pory roku i uzupełniać paletę kolorów ślubnych, ważne jest również, aby wybrać sylwetkę, która schlebia typowi ciała i celebruje swój unikalny styl osobisty.

Chociaż nie wszystkie panny młode decydują się na noszenie bieli, najlepiej jest unikać noszenia bieli lub jakiegokolwiek koloru, który przypomina strój ślubny panny młodej.

Podczas gdy Twoje dziecko bez wątpienia będzie chciało, abyś wyglądała i czuła się jak najlepiej w tym wielkim dniu, rozmowa z parą zanim zaczniesz zakupy może pomóc ustalić oczekiwania i zawęzić opcje.

Dlaczego warto zaufać pannie młodej?

Sophie Moore jest byłą redaktorką mody w Brides i jest ekspertem we wszystkich rzeczach związanych ze strojem ślubnym, od sukni ślubnych couture do idealnego „coś niebieskiego” akcesoriów. Ona bada i źródła najlepszych elementów mody dla narzeczonych, panny młodej, gości weselnych, przyjęcia weselne, i więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *