Kobieta dźga nożem misia, grozi jej oskarżenie o napaść

Kobieta z Wyoming została oskarżona o napaść i pobicie po tym jak dźgnęła nożem pluszowego misia ludzkich rozmiarów.

Carly Marra z Casper jest oskarżona o bycie mniej niż przytulną, kiedy rzekomo dźgnęła nożem kuchennym wysokiego na 5 stóp misia podczas kłótni ze swoim chłopakiem, donosi Casper Star-Tribune.

Czy Marra może trafić do więzienia za próbę zabójstwa niedźwiedzia?

Napad nie był piknikiem z misiem

Rzekomy atak Marry na jej misia rozpoczął się od kłótni z jej chłopakiem, ojcem jej 16-miesięcznego dziecka. The Star-Tribune donosi, że ta dwójka rzekomo kłóciła się o problemy w związku, kiedy Marra chwyciła misia – prezent od swojego ukochanego – i dźgnęła go, wykrzykując: „Chciałabym, żeby to był ty!”.

W Wyoming, osoba może być uznana za winną napaści, jeśli grozi użyciem wyciągniętej śmiercionośnej broni innej osobie. Jeśli groźba ta nie została wypowiedziana w samoobronie, obronie własności lub obronie innej osoby, jest to przestępstwo zagrożone karą do 10 lat więzienia.

Chociaż niedźwiedź prawdopodobnie nie cieszył się z bycia dźgniętym, prawdziwym zmartwieniem dla Marry jest to, że rzekomo groziła swojemu chłopakowi śmiertelną bronią – nożem kuchennym. Jeśli atak proxy na jej futrzanego przyjaciela nie był wystarczającym dowodem na intencje Marry, rzekomo powiedziała ona również: „Zamierzam cię zadźgać” podczas trzymania noża i sięgania po niedźwiedzia, donosi Star-Tribune.

Build-a-Battery

Marra jest również oskarżona o ugryzienie McAlexandera w biceps i „uderzenie, łokieć i kopnięcie” go w twarz i pachwinę. Wszystkie te uderzenia mogą być zakwalifikowane jako przestępstwa kryminalne z pobicia. Aby skomplikować sprawy, jej chłopak rzekomo także siłował się z Marrą, a nawet dźgnął ją nożem podczas bójki.

Tak więc Marra może mieć roszczenie o samoobronę, jeśli wierzyła, że jej chłopak próbował ją skrzywdzić podczas bójki, ale jest jeszcze jedna kwestia, która może się pojawić… niedźwiedzia: Zarówno bateria, jak i napaść wymagają, aby oskarżony miał konkretny zamiar (tj. wywołanie strachu przed obrażeniami lub spowodowanie obrażeń), ale Marra mogła być zbyt odurzona, aby sformułować taki zamiar.

Według Star-Tribune, policja znalazła w mieszkaniu Marry trawkę i płynne THC (psychoaktywna substancja chemiczna w trawce), co potencjalnie może zaprzeczyć jej wymaganym intencjom zgodnie z prawem Wyoming. Innymi słowy, mogła być tak nawalona, że myślała, iż grozi prawdziwemu misiowi, a nie swojemu chłopakowi.

Ława przysięgłych zdecyduje, czy ten argument jest do przyjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *