William Stringer oskarżony w związku ze śmiercią sąsiada

W dziwacznym zabójstwie, William Stringer został oskarżony w związku z zastrzeleniem sąsiada.

William Stringer, lat 75, twierdzi, że zabójstwo nastąpiło w obronie własnej przed intruzem. Powiedział policji, że strzelił i zabił swojego 47-letniego sąsiada Alana Farringera. Stringer następnie wykopał grób za domem i zadzwonił do sąsiada, aby pomógł mu przenieść ciało, donosi Cincinnati Enquirer.

Kiedy władze przybyły do domu Stringera w Mt. Washington, Ohio, znalazły Farringera zastrzelonego na śmierć za domem.

Ponadto obok dziury, która najwyraźniej miała być grobem, leżała ziemia. W rezultacie William Stringer został oskarżony w związku ze śmiercią swojego sąsiada.

Zakres relacji między Stringerem a Farringerem nie jest jasny. Jednak 75-letni mężczyzna czasami pozwalał Farringerowi na koszenie trawy w domu, którego był właścicielem od ponad dekady.

Według władz Alan Farringer przez 12 lat walczył z chorobą dwubiegunową. Na początku tego roku, Farringer został uznany za chorego psychicznie i nie stanął przed sądem w sprawie o zastraszanie i prześladowanie reporterki telewizji WLWT Alison Montoya.

Według sąsiadów, którzy nie chcieli być zidentyfikowani, William Stringer zachowywał się dziwnie w ciągu ostatnich miesięcy po tym, jak dom obok niego został podpalony, a szopa na jego posesji spłonęła.

Stringer mieszkał również w furgonetce na terenie posesji, ponieważ jego dom został przejęty, a media odcięte.

Stringer został aresztowany, ale nie został oskarżony o zabicie Farringera.

Stringer został zatrzymany za kaucją w wysokości 251,000 dolarów pod zarzutem manipulowania dowodami i znęcania się nad zwłokami.

Ogólnie rzecz biorąc, kaucja jest pisemną gwarancją, że pełna kwota kaucji zostanie zapłacona w przypadku, gdy podejrzany nie stawi się zgodnie z obietnicą.

Kaucja jest zazwyczaj uzyskiwana za pośrednictwem agencji kaucji, która pobiera opłatę w zamian za umieszczenie kaucji (zazwyczaj około dziesięciu procent kwoty kaucji).

Agencje kaucji mogą również zażądać dodatkowego zabezpieczenia przed wysłaniem kaucji, ponieważ agencja będzie odpowiedzialna za zapłacenie pełnej kaucji, jeśli podejrzany „przeskoczy kaucję” i nie pojawi się zgodnie z obietnicą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *